Uczucie przeskakiwania w łokciu po upadku

Przeskakiwanie w prawym łokciu , kłucie , był obrzęg ale znikł , po lekkim upadku . Witam ! Mam 25 lat i od dłuższego czasu cierpię na przeskakiwanie w prawym łokciu , bardzo głośno przeskakuje jak zginam łokieć do siebie i przekręcam w dół ręką . Gdy zginam obie ręce i chcę dotknąć kciukiem ramienia to lewą ręką lekko dotykam , ale prawą już nie jakieś brakuje 4-5 cm . Czuję jak by jakaś chrząstka była luzem , Jakieś 5 miesięcy temu miałem obrzęk na łokciu ''lekko obok .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.