Uczucie przesuwania się mostu protetycznego

Witam. Mam pytanie tzn. w czwartek 31.10 miałam założony most na przednie górne zęby niepokoi mnie jedna rzecz a mianowicie przy gryzieniu mam wrazenie jakby most sie przecówał na bok. sprawdziłam czy sie nie rusza ale- jest dobrze zamocowany. Możliwe jest że sie przesówa czy to tylko takie wrażenie? Bardzo dziękuję za odpowiedz

myślę ,że ma Pani takie wrażenie,Proponuję udać się do lstomatologa prowadzącego i poprosić o kontrolę zgryzu. .oczywiście jeśli niepokoi się Pani.,i to wrażenie jeszcze nie minęło.Okreś adaptacji do każdej pracy protetycznej to 2 tygodnie.