Uczucie przewlekłego stresu

Witam serdecznie, stresuje mnie dosłownie wszystko. Nawet jeśli mam wolny dzień nie potrafię pozbyć się stresu. Nie mam stresującej pracy, mam poukładane życie prywatne, jednak te emocje nie dają mi żyć normalnie. Jak mogę sobie z tym radzić. Z góry dziękuję za pomoc, Malwina

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z konsultacji u psychologa/psychoterapeuty, którzy wyłącznie po przeprowadzonym osobiście badaniu, mogą Pani zaproponować odpowiednie postępowanie adekwatnie do rozpoznania.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Psychologicznej, PZP czy też prywatnie.