Uczucie przewlekłego zmęczenia a stosowanie narkotyków

Ja mam takie. Na początku powiem nie byłem uzależniony od narkotyków. Dokładnie licząc w życiu zapaliłem 3 czy 4 dopalaczy, 2-3 razy zdarzyło się zażyć coś jak mefa, amfa z dopalaczy i około 10 razy amfetamine i trochę dłużej i więcej marihuany. No, ale problem był po amfetaminie ile do siebie dochodzi organizm ? Miałem ekg, rezonans głowy i nic, usg jamy brzusznej ok, rtg klatki piersiowej ok. Problem tkwi taki, że organizm mój jest często zmęczony, z dnia na dzień lepiej + witaminki łykam.

Witam,
czy jest Pan pod stałą opieką lekarza? Możemy mieć tu do czynienia w dwoma co najmniej rzeczami, okresem regeneracji po używaniu narkotyków, istnieje także pewne ryzyko depresji po używaniu substancji. Jeśli okres regeneracji będzie się wydłużał i będzie Pan cały czas odczuwał zmęczenie bądź inne objawy zachęcałabym do konsultacji u lekarza psychiatry, być może wsparcie tego specjalisty będzie także zasadne w Pana sytuacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Najgorszym wyjściem jest korzystanie ze środków zmieniających świadomość.
narkotyki nie dodają sił, powodują jedynie wrażenie mniejszego zmęczenia, co często odbierane jest jako dodawanie sił. To droga donikąd.
Kiedy byłeś na urlopie? Jak się odżywiasz? Jak wypoczywasz? Ile pracujesz?