Uczucie przewlekłego zmęczenia, brak sił i uczucie gorąca

Witam, od dłuższego czasu ciągle jestem zmęczona i nie mam siły nawet siedzieć czy leżeć i w ogóle funkcjonować, praktycznie cały czas jest mi bardzo gorąco i mam uczucie jakbym zaraz miała zasłabnąć. Proszę o pomoc bo nie wiem co może być przyczyną mojego samopoczucia :(

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza POZ, ponieważ Pani złe samopoczucie może mieć podłoże somatyczne.

Witam,
na pewno nie powinna Pani cierpieć w osamotnieniu,lecz ustalić domową wizytę z lekarzem rodzinnym.Dopiero po diagnozie ma Pani mozliwość poddania się bądż to leczeniu
szpitalnemu,bądż stacjonarnrmu/w tym też psychoterapii/.Taka reakcja może być wynikiem silnego przeciążenia i równoczesnej nieumiejętności ,niemożliwości znalezienia rozwiązania ,które jest nazwane "błędnym kołem nerwicy".
Ciepło pozdrawiam.