Uczucie przewlekłego zmęczenia, duszności i ucisk w klatce piersiowej

Witam, od roku czuję ciągłe zmęczenie, nawet po dłuższym śnie, duszności, ucisk w klatce po lewej stronie, zawroty głowy, trudności z koncentracją i pamięcią, uczucie gorąca, stany podgorączkowe. Lekarz rodzinny nie potrafił nic stwierdzić, osłuchiwał serce, ekg, morfologie itp "książkowe", irytował się przy mojej kolejnej wizycie. Ponadto ciągle odkaszluję przezroczystą flegmę, palę pół paczki dziennie, jestem bardzo nerwowy, mam stresującą pracę. Proszę o jakiekolwiek wskazówki. Darek, 30 lat.

Witam Pana,

Warto, aby oznaczył Pan sobie stężenie TSH we krwi rano na czczo. Jeśłi będzie nieprawidłowe, to należy oznaczyć stężenie fT3 i fT4.Warto również oznaczyć stężenie CRP we krwi oraz wykonać przeglądowe zdjęcie rtg klatki piersiowej. Z wynikami proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz