Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie przygnębienia i zmęczenie

Mam 25 lat, od pewnego czasu czuje się przygnębiona, ciągle zmeczona, uzalam się nad sobą, mylę sen z jawa- zajmuje mi trochę czasu dojście do tego co jest prawdą a co nie. Uważam że ludzie knuja przeciwko mnie, obgaduja, nienawidza. Oskarzam ludzi.Wiem ze to urojone ale ciągle to we mnie siedzi, myśli przelatują mi przez głowę, nie mogę się na niczym skupić. Wstanie z łóżka jest dla mnie katorga. Nie mogę zasnąć, później śpię do południa. Czy są to symptomy jakieś choroby psychicznej?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Niestety przez porade online nie da się postawić rzetelnej diagnozy. Problemy o których Pani wspomina świadczą jednak o trudnościach emocjonalnych. Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem lub psychoterapeutą.

Psycholog, pedagog specjalny i psychoterapeuta.
0

Witam. Mogą być to symptomy wielu różnych problemów, dlatego najlepiej byłoby udać się do psychologa albo psychiatry. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Psycholog i terapeutka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.
0

Witam Wiele chorób może mieć podobny obraz kliniczny, np. depresja. Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji. Zachęcam Panią do osobistego omówienia problemu z psychologiem lub psychiatrą. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy