Uczucie przypominające zapalenie pęcherza po stosunku

Witam, mam problem natury intymnej, mianowicie bardzo często po stosunku z moim partnerem (najczesciej dzien po) po oddaniu moczu mam uczucie jakbym miała zapalenie pęcherza, cały czas parcie na pęcherz, czasem tez boli i widze na papierze ślady krwi, najczesciej to uczucie znika po jednym dwóch dniach. W trakcie stosunku nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Czy to faktycznie zapalenie pęcherza czy może objaw jakiejs choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa.