Uczucie pustki i bezsensu po śmierci mamy

Jak sobie poradzić po śmierci Mamy?nie potrafię płakać i wszystko jakby siedzi we mnie ,nie mam apetytu,kolory widzę jakieś wyblakłe,w dzień leże tylko w łóżku a wieczorem dopiero normalniej funkcjonuję,jestem okropnie osłabiona jakby leniwa takie uczucie pustki mam i bezsensu tego co będzie dalej potrafię rozmawiać o uczuciach ale jakby one mnie nie dotyczyły czuję się bardzo źle i nie wiem czy to choroba czy to samo minie kiedyś ?

Witam,

zalecane jest wsparcie psychologiczne, czas żałoby, po odejściu bliskiej osoby, może przejawiać się stanem depresyjnym. Żałoba trwa przez rok, to jest taki czas optymalny do poradzenia sobie z problemem, jednak niekiedy ten okres wymaga wsparcia ze strony specjalisty.

Pozdrawiam