Uczucie pustki w głowie a stosowanie leku Andepin

witam od 7 dni biore andepin i czuje pustke w srodku w glowie ,w klatce wszedzie !!! bardzo prosze o pomoc nie wiem co robic ..bardzo sie boje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, Na podstawie samego opisu nie można nic powiedzieć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Lekarz przepisał Panu Andepin najpewniej ze względu na opisane objawy. 7 dni przyjmowania leku to jednak zdecydowanie za krótko na efekty. Sugeruję, by kontynuował Pan przyjmowanie leku, a objawy powinny ustąpić. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą psychiatrą.