Uczucie pustki w życiu i problemy z emocjami

Witam, mam 23 lata. Mój problem polega na ty że czuje sie jak bym nie żyła, jak robot ktoremu pracuje tylko mózg, nie przeżywa żadnych uczuć oraz emocji, totalna puska. Pozatym cały czas myśle co się ze mną dzieje, analizuje każdą mysł, każde zachowanie. Nie mam ochoty nic robić, nic mnie nie obchodzi. Chcę tylko leżec i myśleć albo spać. Mam wrażenie jak bym żyła w swoim śiwecie. świat do mnie nie dociera. Nie czuje nic do moich bliskich. Żadne wydarzenia nie wywołują u mnie emocji cz uczuc.

Nie piszę Pani jak długo utrzymują się takie odczucia. Czy jest to coś co pojawiło się niedawno, czy może trwa przez całe życie? Odczucia, o których Pani pisze mogą mieć związek zarówno z zaburzeniami psychicznymi np. depresją, jak również mieć podłoże osobowościowe.

Konieczna tutaj jest diagnoza psychiatryczna oraz rozważenie podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl