Uczucie rany w przełyku przy połykaniu

co moze oznaczac bol przy polykaniu czegos zimnego lub duzych kesow czegos do jedzenia ale nie wszystkiego wciaz w jednym miejscu jakby w przelyku po prawej stronie nie wiem czy to bol czy raczej uczucie rany w tym miejscu-mam tez wrazenie ze sie mecze idac szybko I mowiac brakuje mi powietrza niedawno mialam rtg klatki I byl ok do tego jakos bardziej sie denerwuje a nerwy pochodza jakby z zoladka nie chce sie denerwowac ale to samo sie tak powoduje

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące i nie charakterystyczne, dlatego wskazane jest wykonanie badań dodatkowych. Najwłąściwszym badaniem będzie gastroskopia, która oceni stan przełyku.