Uczucie samotności i smutku wśród rodziny

Jak poradzić sobie z samotnością? Witam, może to banalne ale nie radzę sobie z tym. Mam męża, dwoje dzieci -nieustannie jest coś do zrobienia -a czuję się po prostu nieszczęśliwa i samotna.Nie mam pracy, nie mam znajomych- w zasadzie jedną przyjaciółkę- która ma podobne problemy, często dopada mnie chandra i depresja. Jestem słaba emocjonalnie. Mieszkam z mężem, ale jakby obok niego- w dodatku jestem zazdrosna o jakieś bzdety- chyba o jego kontakt ze światem zew. Jak mam zmienić swoje podejście?

Mgr Ĺukasz Kielemnik

Najprawdopodobniej stan, który pani opisuje trwa już od dłuższego czasu. Mimo dobrego wypełniania obowiązków czuje się pani nieszczęśliwa, co może mieć związek z przeżywanymi przez panią problemami w relacji do siebie i najbliższych. Zalecam ze skorzystania z konsultacji u psychoterapeuty

Dzień dobry!

Pytań i wątków jest wiele. Trudno o jednoznaczną receptę-poradę, która rozjaśniłaby wszystkie poruszone kwestie. Procesem, którego celem jest właśnie odnalezienie odpowiedzi na pytanie "Jak zmienić swoje podejście?" jest psychoterapia.

Pozdrawiam!