Uczucie samotności, myśli samobójcze i płacz u 18-latki

Witam mam na imię Karolina i mam 18 lat.W domu czuje się samotna i nikomu nie ufam.Moja rodzina ma mnie gdzieś wolę od nich moje zwierzęta które traktuje jak rodzinę.Często rysuje śmierć a pod każdym rysunkiem zamieszczam komentarz mam też myśli samobujcze a w nocy płacze przez to.Od pierwszej klasy gimnazjum nie wiem czemu nie chodziłam do szkoły i do teraz nie potrafie pójć .

Proszę się zgłosić po pomoc do lekarza psychiatry oraz psychologa/psychoterapeuty. Specjaliści ci będą w stanie zdiagnozować czego wyrazem są objawy, o których Pani pisze, oraz zaproponują leczenie. Być może wskazana będzie farmakoterapia, zachęcam jednak do nieograniczonia się do leków, ale podjęcia także terapii.

Dzień dobry,

Proszę udać znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę oraz psychoterapeutę, którzy po zbadaniu, określą dla Pani najlepszą metodę leczenia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.