Uczucie samotności, płaczliwość i brak celu w życiu

czuje sie samotna.. nie mam checi ani celu zycia.. stalam sie od jakeigos czasu bardzo placzliwa.. nie mam rodziny bo wszysyc sie ode mnie odwrocili przez nie porozumienie.. musze meiszkac u obcych ludzi czyli u chlopaka do ktorego nei czuje milosci a wdziecznosc i przywiazanie.. co jaksi czas mysle o zrobieniu sobie czegos ale nie mam na tyle odwagi.. co mam zrobic zeby m poczula sie lepiej i stala sie wartosciowym czlowiekiem ?

Szanowna Pani,

przy tak nasilonym problemie polecam pilne skontaktowanie się z psychologiem na NFZ, przez poradnię zdrowia psychicznego lub prywatnie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Anna Szostak, www.ctzo.org