Uczucie skoku ciśnienia w głowie po porażeniu przez prąd

Witam! Założyłem wcześniej temat odnośnie lęku po porażeniu prądem i dziwnych objawach tutaj link -> http://portal.abczdrowie.pl/pytania/lek-o-zdrowie-po-porazeniu-przez-prad?utm_source=notifications&utm_medium=email&utm_campaign=Nowa+odpowiedz+na+Twoje+pytanie+-+abcZdrowie.pl Od wczoraj rozmawiałem z dwoma lekarzami w tej sprawie (wszyscy twierdzą że to nerwica) Dodam iż wczoraj w nocy poczułem nagły atak ciśnienia do głowy... uczucie jakby ktoś uderzał w głowicę stetoskopa

Jeśli lekarze nie znajdują somatycznego uzasadnienia objawu to nerwica jest bardzo prawdopodobna. Proszę uzupełnić konsultacje o rozmowę z psychiatrą.

Jeżeli przyczyny biologiczne zostaly wyeliminowane, a Pana objawy mają podłoże psychiczne, związane ze stresem po wypadku, niezbędna jest pomoc psychoterapeutyczna. Proszę zgłosić się do specjalisty, który posiada kwalifikacje w zakresie psychoterapii. Nie jest to tożsame z ukończeniem studiów psychologicznych.