Uczucie skurczu ciała przy stosowaniu Paroxetine

Dodam ze zażywam tabl paroxetine 20 mg juz 5 tygodni a mam jeszcze tak ze jak kładę sie spac czuje od środka jak by takie dziwne uczucie skurcz ciała i mnie zrywa tak, nie za każdym razem ale czesto tak mam i powiększone źrenice. I mam pytanie jak długo to moze tak trwać ta depresja czy wystarcza te tabletki.

Witam. Lek rozwija swoje pełne działanie po kilku tygodniach stosowania. Jeśli do tej pory utrzymują się opisane objawy wskazana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym - być może konieczna będzie modyfikacja dotychczasowego leczenia.