Uczucie smutku i brak chęci po przebudzeniu

Gdy wstaję rano wszystkiego się boję, jestem smutny i nie mam chęci. Gdy mi się coś nie udaję, gdy coś nie idzie po mojej myśli chce mi się płakać i mam złe samopoczucie. Oprócz tego nie potrafię się skupić na nauce. Jak mam nad sobą pracować i co mam robić, aby mi się poprawiło?

Witam,
Ma Pan już dość takiego stanu. Przed Panem piękny czas i warto zadbać o siebie.
Jak już Pan wie wszystko ma swoją przyczynę.
Więc - co może być przyczyną tego, że "wszystkiego się boję, jestem smutny i nie mam chęci."?
Co dzieje się w Pana życiu, że przyszłość wydaje się dla Pana groźna i smutna?
Bez odpowiedzi na te pytania będzie trudno Panu "nad sobą pracować".

Samemu trudno czasem odpowiedzieć na takie pytania. Tak jak nie można "wyjść z siebie i stanąć obok".

Proponuję więc skorzystać z konsultacji psychoterapeuty, który pomoże Panu znaleźć przyczynę i opracować pomył na "pracę nad sobą".
Im szybciej Pan to zrobi tym szybciej zacznie Pan wstawać bez strachu z, z energią , radością i chęciami.

Pozdrawiam serdecznie

Artur Brzeziński

PS. Zapraszam na blog:
http://dobre-zycie.blogspot.com