Uczucie spiętej łydki a badania krwi

Proszę o interpretację wyników krwi: INR 1,02 (0,8 - 1,2) Wskaźnik protrombiny 98 (80 - 120) Czas protrombinowy 11,7 (10,4 - 13,0) APPT 26 (26 - 37) Ratio 0,8 (0,8 - 1,2) Chcę zaznaczyć, że biorę tabletki antykoncepcyjne. Aktualnie jestem podczas 7-dniowej przerwy. Do tego od dwóch dni mam uczucie "spiętej łydki" nie jest to ból, ale pewnie dyskomfort, który nie występuje przez cały dzień. Wizytę u ginekologa mam w najbliższą środę. Jutro powinnam rozpocząć nowe opakowanie tabletek.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, być może powodem skurczu w mięśniach podudzia jest uraz lub niedobór elektrolitów. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który po ocenie stanu klinicznego dokona pełnej interpretacji i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam