Uczucie strachu i samotność po rozstaniu z chłopakiem

Witam,od jakiegoś czasu nasiliły się moje problemy osobiste dotyczące związku (niedawno zostawił mnie chłopak, który chciał założyć ze mną rodzinę, mieć dziecko), starości w przypadku moich rodziców. Chwilami nie daję sobie rady, jestem apatyczna i mogłabym leżeć w łóżku i tylko płakać, ale dzięki pracy jakoś funkcjonuje,ale jak zbliża się weekend czuję wewnętrzne napięcie, strach który mnie paraliżuje, samotność która boli.Nic mnie nie cieszy.Szukam pomocy na terenie W-wy.

Witam serdecznie,
Wspomniała Pani, że w ostatnim okresie zostawił Panią chłopak. Martwi się również Pani tym, że Pani rodzice się starzeją. Te dwa problemy łączy jeden - strach przed samotnością, opuszczeniem, utratą ważnych dla Pani osób. Ten lęk z kolei nie pozwala Pani normalnie funkcjonować, odbiera chęć do życia. Myślę, że warto zdecydować się na rozmowę z psychologiem. Pod poniższym linkiem znajdzie Pani dane kontaktowe psychologów z Pani okolicy, wraz z opinią ich klientów oraz opisem problemów, którymi się zajmują: http://ranking.abczdrowie.pl/c/24,psycholog,1492,warszawa
Pozdrawiam

Warto zglosic sie do specjalisty, ktory na terapii pomoze Pani odnalezc radosc zycia i nauczy radzic sobie z trudnosciami, czego Pani serdecznie zycze. w warszawie jest ich mnostwo. najlepiej popytac zadowolonych znajomych. pozdrawiam Violetta Ruksza