Uczucie swędzenia kości piszczelowych

Mam pytanie. Otoz swedza mnie kosci piszczelowe.Glupie to ale tak jest. Skora jest czysta zadnych wysypek czy pogryzien. Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany świąd może mieć tło alergiczne, może być to wynik przesuszenia skóry ale może być to także wynik na przykład podwyższonej bilirubiny. Proszę postarać się natłuszczać skórę podudzi emolientami - jeśli świąd nie ustąpi proszę skonsultować się z lekarzem POZ.