Uczucie swędzenia w pochwie i krwawienie - co jest powodem?

Witam. Mam ogromną prośbę. Od kilku dni odczuwam dziwne uczucie w pochwie. Nie jest to ani swędzenie, ani pieczenie. Odczuwam ten dziwny stan "łaskotania" tylko podczas dotykania pochwy i podcierania oraz w momencie, gdy muszę iść do toalety. Dzisiaj zauważyłam, że pojawiła się krew przy podcieraniu, tylko podczas podcierania. Na majtkach jej nie ma. Mój ostatni stosunek odbył się 8 dni temu i wszystko było w porządku. Okres? Spóźnia się 7 dni. Idę do ginekologa, ale chciałabym zapytać Panią, co o tym myśli.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Opisane objawy mogą świadczyć o infekcji układu moczowo-płciowego. Czynnikami infekcji mogą być wirusy, bakterie bądź grzyby. Powinna Pani niezwłocznie udać się do lekarza. Po ustaleniu czynnika etiologicznego problemu należy wdrożyć odpowiednie leczenie. Po zastosowaniu farmakoterapii uporczywe objawy powinny ustąpić. Proszę nie lekceważyć tego problemu, gdyż nieleczony może dawać powikłania.