Uczucie sytości i gazy u 21-letniego mężczyzny

Witam. Jakiś czas temu po jedzeniu mój brzuch robił sie wielki.. Towarzyszyło mi uczucie sytości i gazy. Czasem gdy cos zjadłem po chwili wydaliłem to z siebie wymiotując. Organizm nie przyjmował.. Potem zaczęła łapać mnie czkawka i trzymała nawet 2h. Piłem miętę troche pomogło. Dalej mam gazy i zaczęło mnie pobolewać kuć i pulsuje w dolnej części brzucha z obu stron. Zmienne uczucie.. Mam tez problem z wypróżnianiem.. Jaka moze być przyczyna ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proponuje udać sie do lekarza gastroenterologa.