Uczucie szczypania w język

Ratujcie chodzę od lekarza do.lekarza i nikt nie wie co mi jest szczypie mnie język i czuje jak bym mial coś w krtani taki dyskomfort pieczenie mam juz depresję od tego martwię się żeby to nie było coś poważnego :-( nie pale

Czy wśród tych lekarzy był również psycholog? Byc może - jeżeli nie można odnaleźć żadnej fizjologicznej przyczyny problemu - źródło leży w psychice? Moze być tak, że cierpi Pan na zaburzenie psychosomatyczne, gdzie przez ciało "wypływają" trudności psychiczne. Jeśli tak jest odbycie psychoterapii, znalezienie źródła i zniwelowanie go pomoże usunąć problem. Pozdrawiam