Uczucie szczypania w pochwie po wizycie u ginekologa

Moja córka poszła pierwszy raz do ginekologa na badanie ..Po badaniu czuła dyskomfort szczypanie w pochwie i uczucie parcia na pęcherz a po paru dniach swędzenie czy badanie zostało wykonane prawidłowo I co mogło spowodować świąd który odczuwa

Lek. Tomasz Budlewski

być może doszło podrażnienia. opis wskazuje na infekcje. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.