Uczucie szybkiego męczenia się po operacji bajpasów

Pół roku temu przeszłam operację bay pasów,mimo tego ciągle jestem zmęczona,bardzo szybko się męczę,Co może być tego przyczną?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Przebycie operacji by-passów nie mówi nic o Pani ogólnej kondycji, pozostałych schorzeniach (np. niewydolności krążenia, chorobie niedokrwiennej serca, chorobach płuc). Jeśli jest Pani zaniepokojona, polecam udać się do swojego lekarza rodzinnego. Wtedy będzie możliwość wykonania badań dodatkowych (w tym np. testów wysiłkowych, które obiektywnie ocenią wydolność Pani organizmu).
z poważaniem
Michał Kurek