Uczucie tętnienia w uchu a prawidłowy wynik badania słuchu

od 2 miesięcy odczuwam i słyszę tętnienie w lewym uchu, nie towarzyszy mu ból ani zawroty głowy. przy ziewaniu w uchu słyszę trzaski, takie jak wtedy gdy odtyka się ucho po wydmuchaniu nosa. Miałam badanie słuchu- wynik jest prawidłowy. W CT głowy tez nic nie ma. Przez trzy tygodnie brałam betaserc 26 mg i diclofenac 100, bez efektu. Jaka może być przyczyna? czy powinnam nalegać na dalsze badania?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto skonsultować się z otolaryngologiem lub neurologiem. Szum w uszach i zawroty w głowie to objawy, których nie można bagatelizować.