Uczucie trzęsienia w głowie

Witam, od jakiegoś czasu pojawia się u mnie uczucie trzęsienia w głowie, robi mi się wtedy słabo. Chodząc po ulicy, czy po domu zdarzają mi się zaburzenia równowagi. Towarzyszą temu często duszności. Lekarz rodzinny wysłał mnie do kardiologa, jednak nic się nie dowiedziałam.. Denerwuję się trochę i proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn czy lekarz kardiologa badał Panią? Jeżeli stwierdził że wszystko jest ok być może konieczna będzie wizyta u neurologa. Proponuję wrócić do swojego lekarza rodzinnego, będzie można określić dalsze postępowanie.