Uczucie ucisku i kłucia w klatce piersiowej

Mam problem odnośnie czasami odczuwam takie jak by kucie by ucisk w klatce piersiowej na środku jak jest mostek nie zależnie od tego czy robię czy siedzę. Jest te krótko trwałe kucia proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą być związane ze stanem emocjonalnym. Możliwe jest także że jest to ból z ucisku na korzenie nerwowe tj. od kręgosłupa. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza.