Uczucie ucisku i łaskotania w klatce piersiowej

Witam serdecznie! Chciałabym dowiedzieć się, skąd może brać się dziwne "bulgotanie" w mojej klatce piersiowej. Gdy biorę głęboki oddech, słyszę dziwny dźwięk, jakby przelewanie się płynu lub charczenie, nie wiem sama, w mojej klatce piersiowej. W miejscu, z którego pochodzi dźwięk, czuję coś na kształt ucisku połączonego z łaskotaniem. Oczywiście wiem, iż powinnam udać się na konsultację lekarską, niemniej zależy mi na jakiś wcześniejszych sugestiach. Z góry dziękuję za pomoc!

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi stwierdzić możliwą przyczynę opisanych dolegliwości bez możłiwości przeprowadzenia badania. W pierwszej kolejności sugeruję kontakt z lekarzem.