Uczucie ucisku w głowie u 21-latki

Od dłuższego czasu odczuwam ucisk w głowie , jest to ucisk o stopniowym nasileniu czasem nie do wytrzymania, lokalizuje go od czubka głowy lekko w prawą stronę , skronie, oraz nacisk pomiedzy oczami , czasem na prawe oko i tak jakby kość nosowa... Co to może być? Czy to może być coś poważnego? Boję , się że to coś poważnego... mierze ciśnienie kilka razy dziennie na nadgarstku + - 120/80 serce 70-80 czasem troche wiecej

Być może to napięciowy ból głowy.Warto udać się do lekarza rodzinnego,aby przede wszystkim zbadał Panią i ewentualnie o ile będzie taka konieczność zalecił badania diagnostyczne.

Pozdrawiam ciepło