Uczucie ucisku w klatce piersiowej a konieczność powtórzenia echa serca

czujé ucisk w klatce piersiowej zwłaszcza nasila mi się podczas kładzenia do snu ucisk utrzymuje się czasami kilka dni czujé przyspieszone bicie serca,Dodam ze w 2009 roku zdiagnozowanao u mnie boreliozę bardzo podobne objawy miałem w 2007 wtedy po echu serca stwierdzono lekkie zapalenie osierdzia.Bol jest tépy ale ciáglydo tego dochodzą duszności utrzymuje się kilka dni a potem przechodzi i mam 2-3 tygodnie spokoju i wraca.Badanie ekg mic nie wykazuje,czy mam powtórzyć echo serca?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to wskazane w zaistniałej sytuacji.