Uczucie ucisku w prawej stronie gardła

Witam, Od dwóch dni mam dziwne uczucie w gardle jakby tam coś zostało ale tylko z prawej strony. Do tej pory nic takiego mi nie przeszkadzało objawia się to podczas próby pustego polyku lub picia nie robiąc tego wogle nic nie czuje jest normalnie. Dwa dni temu wziąłem także lek trioxal który dostałem na grzybicę narządów płciowych. Czy może to być związane z tym lekiem? Po za lekiem na grzybicę nie biorę innych. Dziękuję za pomoc

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i obejrzenia gardła nie wiem co jest przyczyną Pańskich dolegliwości i na ile mogą one być związane z przyjmowanym lekiem. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę bez badania pacjenta. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.