Uczucie ucisku z lewej strony głowy

Witam, mam 25 lat i od miesiąca mam dziwnie uczucie ucisku z lewej strony głowy. Czuje jakby mnie coś w środku uciskało, dodatkowo pojawiają się pulsacje po lewej stronie głowy Nie mogę spać na lewej stronie. Twarz od 3 lat z lewej strony mam jakby opuchniętą/sztywną aczkolwiek nie jest to fizycznie widoczne, te objawy dotyczą całej lewej części ciała(ręki, łopatki, piersi). Lewa strona stała się bardziej delikatna/osłabiona. Dodam, że mam nieregularną miesiączkę i leczę się hormonalnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w opisie nie zawarła Pani pytania, do którego mógłbym się odnieść. Jedyne co mogę polecić to udanie się do lekarza neurologa celem badania, a także być może wykonania dodatkowych badań.