Uczucie walenia młotem w klatce piersiowej

Witam, jestem mężczyzną, mam 21 lat. Od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości: kiedy położę się do łóżka czuję jakby ktoś od środka walił w moją klatkę piersiową młotem, kiedy zasypiam uderzenia są coraz szybsze. Często muszę wstać złapać kila oddechów co nieco pomaga ale nie na długo i znowu zaczyna się bicie. Kiedy przełknę ślinę to uderzenia jakby schodzą do partii brzucha po czym znowu wracają do klatki piersiowej. Kiedy sprawdzam puls często zanika. Zdarza mi się podczas snu wstać na równe nogi jakby mnie ktoś prądem poraził. Miałem robione EKG jakiś czas temu, które nic nie wykazało, powiedziano mi że serce mam zdrowe i że mogą być to nerwobóle w klatki piersiowej ale wolę się jeszcze upewnić. Z góry dziękuję.

Witam serdecznie,

Należy powtórzyć EKG. Również konieczne jest wykonanie badań laboratoryjnych
(morfologii, stężeń elektroliów, TSH). Być może konieczne będzie wykonanie badanie ekg metodą holterowską czyli zapis ekg w ciągu 24h.
Nie jest wykluczone, że są to zaburzenia nerwicowe.

Pozdrawiam