Uczucie wilgoci po oddaniu moczu

Witam. Mam 20 lat i mam taki problem... A mianowicie oddaję mocz normalnie, bez żadnych problemow przez okres całego dnia. Tylko, że mam problem już po samym oddaniu moczu, a mianowicie jak już się "wysikam", to po chwili, czy to w trakcie wracania do pokoju, czy jak już usiądę na fotel, to popuszczam parę kropel... Gnębi mnie już to uczucie ciągłej wilgoci... Czym to jest spowodowane i czy jest możliwość, żeby się tego pozbyć? Zaznaczam, że oddaję mocz silnym strumieniem i bez żadnych problemów, aż już mi się nie chce, a po chwili jeszcze trochę moczu samoczynnie wyleci... Proszę o pomoc...

Witam!

Przedstawione przez Pana informacje, nie upoważniają do wypowiadania się odnosnie przyczyny problemu. Konieczny jest dokładniejszy wywiad, by na jego podstawie móc ukierunkować ewentualną diagnostykę. Doradzam wizytę u urologa.

Pozdrawiam serdecznie