Uczucie wirowania odczuwane w całym ciele

Mam obecnie objawy ze moje ciało kiwa się na wszystkie strony pływam na siedząco zapadam się jakby w dół wiruje wszystko a ja raz po raz kiwam się w lewo mimo że siedzę na fotelu .jak leżę nic takiego się nie dzieje .od maja nie wychodzę z domu bo wogóle nie czuje nóg a miałam złamana tylko jedna .co to może być ? Mam zrobić tk ale nie potrafię zejść po schodach tak się zataczam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do izby przyjec lub na szpitalny oddział ratunkowy. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.