Uczucie wody w łokciu

co mi jest jeśli lewy łokieć jest bardziej szpiczasty od prawego i jak go dotkne to mam wrażenie jak by tam woda była

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany w tej sytuacji jest kontakt z ortopedą. Przyczyną dolegliwości może być choroba zwyrodnieniowa stawu łokciowego, obecność torbieli, ganglion. Wskazane jest przede wszystkim badanie lekarskie i ew. badania dodatkowe, w tym zdjęcie RTG.