Uczucie wypadania zębów

Uczucie wypadania zębów jak temu zaradzic co z tym zrobić ? Od pewnego czasu towarzyszy mi zwlaszcza rano i wieczorem uczucie tak jakby żeby mi wypadały . jak temu zaradzić ? Jak z tym walczyć.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę zacząć od konsultacji z periodontologiem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna będzie wizyta w gabinecie stomatologicznym - najlepiej u lekarza dentysty zajmującego się leczeniem chorób przyzębia ( periodontolog ). Przeprowadzi właściwą diagnostykę i na jej podstawie zaproponuje rozwiązanie najlepsze dla Pana. Jednak proszę być przygotowanym na dłuższe leczenie.