Uczucie wysokiej temperatury i silnych bólów kończyn po przechorowaniu ospy wietrznej

.Od pewnego czasu/wydaje mi się,że od przechorowania ospy wietrznej ok.2 lata temu o ciężkim przebiegu./ma czasami wys,temperaturę nawet do 40oC,silne bóle kończyn dolnych napadowe,był incydent łysienia plackowatego/jedna zmiana,która obecnie zarasta/.ANA1 wyszło dodatnie,ANA2-wartość graniczna.Metodą IIF stwierdzono p/ciała p/jądrowe w mianie 1:160 dających na kom.HEp-2 obraz świecenia ziarnisty.Metodą DID nie wykryto przeciwciał przeciw antygenom ENA.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Sama obecność przeciwciał nie pozwala jeszcze na rozpoznanie konkretnej jednostki chorobowej. Często zdarza się bowiem, że bywają one podwyższone u całkowicie zdrowych osób. Proszę skonsultować się z reumatologiem, który zbierze dokładny wywiad, przeprowadzi badanie kliniczne i będzie w stanie skorelować Pana/Pani dolegliwości z wynikami badań.