Uczucie wysuwania fałdu tkanki z pochwy 3 miesiące po porodzie a wypadanie macicy

Czy uczucie wysuwania fałdu tkanki z pochwy 3 mce urodzeniu dziecka cc moze byc spowodowane czym innym jak wypadaniem macicy? Czy kobieta z wypadajaca macica moze zajsc w kolejną ciąże?

Witam. Takie objawy zazwyczaj spowodowane są właśnie wypadaniem narządów rodnych. Przed zajściem w koleją ciąże należy rozważyć wykonanie operacyjnej plastyki tych okolic, taka aby ciążą nie była zagrożona.