Uczucie zablokowania odbytu, rozpieranie, przeszywanie

Witam, ciągle mam uczucie zablokowania odbytu, rozpieranie, przeszywanie, tak jakby coś tam zalegało. Stolce są myślę normalne 1-4 dziennie czasem wydalam, czasem nic mimo parcia. Miewam mam ból w odbycie tzn coś mnie ściska. Tyle się naczytałam, że już kompletnie nie wiem co mi jest. Badania ok, mam często zgagę, rzadko ból brzucha, wzdęcia. Wali mi serce, odczuwam przez to niepokój i nieustannie myślę o tym. Proszę o pomoc, co to jest i skuteczne leczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.