Uczucie zaburzenia równowagi

Witam, od jakiegos czasu mam dziwne uczucie zaburzenia równowagi. Mam wrażenie jakbym miała jakieś ciśnienie w czaszce, do tego czasem mam uczucie jakby zimnego kłócia w tylnej części czaszki, w nocy niekiedy się budze że zdretwialym odcinkiem szyjnym i po zmianie pozycji odczuwam naplywanie krwi przez cala tylnią część głowy jak to bywa w przypadku zdretwienia kończyn. Boję się że to może być coś powaznego

Aleksander Ropielewski

Na pewno objawy wymagają ustalenia przyczyny i wykonania badań dodatkowych. Sugeruję kontakt z neurologiem.