Uczucie zalegania treści w żołądku

Witam od jakiegos czasu czesto po zjedzeniu czuje jak cały pokarm stoi na zołądku ewentualnie idzie strasznie powoli i w tym czasie strasznie zle sie czuje, mam dziwna glowe , jakby dreszcze ciała, natomiast gdy to "zejdzie" z zoładka to wszystkie objawy ustepuja i jest ok :) Najlepiej sie czuje gdy nie jem i nic nie musi przechodzic przez zoladek.Tak wiec moze warto jakies leki na polepszenie pracy tego zoladka juz tak z miesiac wiekszy jest, sprawdzalem np. Ranigast ale nic nie daje.

Witam! W przypadku tego typu objawów wskazane jest wykonanie gastroskopii, która pozwoli uwidocznić czy nie istnieją mechaniczne przeszkody zwalniające pasaż pokarmu.