Uczucie zamierania serca

Od bardzo dawna mam dziwne uczucie zamierania,potykania się serca.Czuję aż to w gardle,potrafi mnie to bardzo wystraszyć.Miałam wielokrotnie robione EKG,wizyty u kardiologów w tym 3 razy echo serca i holtera.Jeden lekarz stwierdził że:zastawka mitralna-przedni płatek grubości 3 mm,wpuklony w kierunku LA,napływ mitralny dwufazowy E/A=1,5,niewielka fala zwrotna do LA-VC 2mm,Zastawka trójdzielna niewielka fala zwrotna do RA.2 i 3 lekarz nic nie stwierdził.Magnez-1,8,sód-137,potas4,6,witam.B12-246.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest dalsza diagnostyka.