Uczucie zatkanego ucha po kuracji antybiotykowej

Witam Bylam po kuracji antybiotyk, po tygodniu juz nie bylo zapalenia, uszy mi przeplukano w gabinecie, jednak nadal odczuwan dyskomfort w jednym jakby bylo nadal zatkane, kupilam krople Otozolin oraz Spray Acerumen, czy to mi pomoze, jakie sa jeszcze sposoby na odetkanie tego ucha , czy konieczna jest ponowna wizyta u laryngologa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej wspomniane leki pomogą. Jeżeli jednak by się tak nie stało proszę zgłosić się do lekarza.