Uczucie zatkanego ucha u 22-letniej osoby

Witam, mam 22 lata i od kilku dni zapchane prawe ucho. Zaczęło się nagle we wtorek. Kupiłam krople do uszu i od razu zadziałałam, ale do do tej pory nie ma żadnej poprawy. Od wczoraj w uchu słyszę szumy. To pierwszy taki przypadek u mnie, do tej pory nie miałam problemów z uszami. Ktoś musi powtarzać z 5 razy zanim zrozumiem.. Czy będę musiała iść na płukanie?

Witam.

Prawdopodobnie jest to spowodowane blokadą przez czop woszczynowy.
Konieczna jest ocena otoskopowa (a być może i konsultacja laryngologiczna) w celu ustalenia przyczyny i dalszego postępowania.