Uczucie zbyt płytkiej pochwy podczas stosunku a usunięta macica

Witam, w1984r urodziłam córkę.Rozstałam się z ojcem dziecka i od tego czasu nie miałam kontaktów seksualnych.Gdy niedawno doszło do zbliżenia doznałam odczucia za krótkiej pochwy.Czy na zaistniały problem mogła mieć wpływ operacja usunięcia macicy wykonana 1998r?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią odczucia teoretycznie mogą być konsekwencją przebytego zabiegu. W celu potwierdzenia tej przyczyny a wykluczenia innych, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.