Uczucie zimna i nadpotliwość w ciągu dnia oraz rozdrażnienie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego w ciągu dnia ciągle jest mi zimno i się pocę, mam wilgotne pachy i ręce, natomiast w nocy ok godziny 21.00 wszystko się zmienia. Nie mam już mokrych rąk i pach, a ręce łatwo ogrzać. Do tego dochodzi trudność w skupieniu uwagi. Jestem ciągle rozdrażniony i łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Trudno jest mi się uspokoić. Miałem już sprawdzany poziom tarczycy - w normie. Byłem również u psychiatry zażywałem psychotropy, ale w ciągu dnia żadnej poprawy.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam Serdecznie,

Równolegle z leczeniem farmakologicznym, zachęcam Pana do rozważenia terapii.

Nie ma drogi na skróty...

Serdeczności,
Irena Mielnik-Madej