Uczucie zimna podczas zasypiania

Witam, ostatnio gdy zasypiam robi mi sie strasznie zimno, musze spac lod dwoma koldrami.... nie mam zadnych innych objawow. W ciagu dnia nue jest mi zimno. Cisnienie mam niskie a puls dosc wysoki. Pozdrawiam

Uczucie zimna, chłodu, jest częste u ludzi z niskim ciśnieniem. Jednak skoro problem pojawił się ostatnio i ma wyraźny początek, to proponuje konsultacje z lekarzem w Pani Przychodni. Będzie mógł on przeprowadzić potrzebne badania i ocenić czy Pani przypadek wymaga leczenia.